E-Shop v novém

Připravili jsme pro Vás nový a doufáme mnohem přehlednější e-shop. Budeme velice rádi, pokud nám pošlete jakékoliv připomínky. Snažíme se web neustále vylepšovat, proto budeme rádi za každý Váš názor.

A na co se můžete těšit v nové verzi e-shopu?

Široká nabídka výtvarných potřeb, potřeb pro umělce a hobby materiálů
v novém e-shopu budeme postupně rozšiřovat sortiment nejen o nové značky, ale také o velký výběr příslušenství a doplňků.

Přehlednější sortiment zboží
Sortiment jsme Vám rozdělili do přehledného menu. Po klinutí do konkrétní kategorie se vám zobrazí nejen levé menu, ale i podkategorie v hlavním pohledu.

Rozšířené filtrování ve výpisu zboží
Ve výpisu zboží si můžete nově filtrovat nejen podle značek výrobců, kategorií, ale i podle cenového posuvníku.

Aktuální informace o skladové dostupnosti a ceně
Díky napojení e-shopu na náš informační systém vám budeme zobrazovat u produktů co možná nejaktuálnější informaci o skladové dostupnosti. Zároveň jsme přidali možnost sledování ceny produktu a upozornění při jejím poklesu nebo naskladnění produktu.

Zákaznický účet
Registrovaní zákazníci budou mít nově k dispozici svůj zákaznický účet, do kterého se přihlásí pomocí přihlašovacího emailu a hesla. V zákaznickém účtu budete mít přehled o svých objednávkách a jejich stavu vyřízení i přehled o diskuzích a hodnocení produktů. Zde si také můžete editovat svůj profil a zadat fakturační a dodací údaje, které se vám po přihlášení automaticky doplní v nákupním košíku. 

Responzivní design
Prohlížejte si produkty nebo nakupujte on-line na počítači, notebooku, tabletu či mobilu. S novým designem se vám e-shop přizpůsobí dle vámi používaného zařízení.

 

Těšíme se na Vaší návštěvu
Výtvarné potřeby Hana Šimůnková