Kamenná prodejna

 

Firma, jejíž stránky právě prohlížíte, vznikla v roce 1992. Postupně se specializovala na sortiment potřeb pro umělce, výtvarníky a hobby. Našim zákazníkům nabízíme široké spektrum špičkových výrobků zahraničních i českých firem

Mezi nejznámější patří například Daler-Rowney, Marabu, Talens, Lefranc, Nerchau, Folia, Fabriano, UMTON, KOH-I-NOOR HARDTMUTH, Faber-Castell a mnoho dalších. Pro převážnou část sotrimentu je naše firma přímým dovozcem od zahraničních dodavatelů.

Zboží, se kterým se seznámíte na našich stránkách, používají profesionálové, umělecké školy, ale je vhodné i pro kutilství, hobby, volný čas a umělecká řemesla.

Vzhledem k velké šíři sortimentu jsou na těchto stránkách uvedeny pouze hlavní položky z oblasti výtvarných a hobby potřeb. V nabídce naleznete  tisíce skladových položek, které neustále aktualizujeme a doplňujeme.

Prodejnu Výtvarné potřeby Hana Šimůnková najdete v Českých Budějovicích v Široké ulici č. 21 naproti východu z pasáže obchodní galerie Dvořák.

Provozní doba : Po - Pá 9:00 - 17:00    So 9:00 - 12:00 

Vytvarné_potřeby_1 Vytvarné_potřeby_2 Vytvarné_potřeby_3

Výtvarné potřeby všeho druhu

Akvarelové, akrylové, olejové a temperové barvy, malířské stojany typu A, H, stolní malířské stojany a malířská plátna, široký výběr papírů a bloků, školní pomůcky, hobby barvy na hedvábí, keramiku, sklo, porcelán a textil, bužírky, mozaiky, modelovací hmoty FIMO, pedig, origami, quilling a řadu dalších hobby a výtvarných potřeb.

Vytvarné_potřeby_4 Vytvarné_potřeby_5 Vytvarné_potřeby_6

Věříme, že si v naší prodejně výtvarných potřeb vyberete vše co potřebujete a budete spokojeni s kvalitou zboží i služeb. Přejeme Vám příjemný nákup. 
Výtvarné potřeby - Hana Šimůnková