Fantasy Prisme

PEBEO Fantasy Prisme Effect Paint - je řada unikátních barev vyvinutá firmou PEBEO se zárukou originálního výsledku. Fantasy Prisme jsou nové efektní barvy, které vytváří strukturu podobnou medu naneseného hřebenem „honeycomb effect". 

Kvalitativní vlastnosti: vysoká světlostálost, ihned připravené k použití.

Schnutí silné vrstvy: na dotek 6h, úplné vytvrdnutí 72h.

Povrchové využití: ideální pro tvorbu šperků a dekorací na mnoha materiálech: sklo, zrcadlo, keramika, plexisklo, plátno, kovy, dřevo a další ...

Ředění a čištění: minerální líh nebo terpentýn.

Povrch: Krycí schopnost barvy se odvíjí od tloušťky nanesené vrstvy. Barvy plně krycí a lesklé.

Péče a čištění: po zaschnutí barvy odolávají šetrnému mytí. Nenamáčejte a nedávejte do myčky.

Aplikace: lahvičkou netřeste. Barvu řádně promíchejte plochým dřívkem.

Barvu nanášejte klasicky (netupujte) anebo vylévejte přímo zlahvičky na plochý odmaštěný povrch vsilné vrstvě horizontálně. 

 

Nejprodávanější

104
1051104105
Značky
Fantasy Prisme efektní barva 45ml.
Fantasy Prisme efektní barva 45ml.
Kód: 4270/SKL
Značka: Pebeo
PEBEO Fantasy Prisme Effect Paint - je řada unikátních barev vyvinutá firmou PEBEO se zárukou originálního výsledku. Fantasy Prisme jsou nové efektní barvy, které vytváří strukturu podobnou medu naneseného hřebenem „honeycomb effect".  Kvalitativní vlastnosti: vysoká světlostálost, ihned připravené k použití. Schnutí silné vrstvy: na dotek 6h, úplné vytvrdnutí 72h. Povrchové využití: ideální pro tvorbu šperků a dekorací na mnoha materiálech: sklo, zrcadlo, keramika, plexisklo, plátno, kovy, dřevo a další ... Ředění a čištění: minerální líh nebo terpentýn. Povrch: Krycí schopnost barvy se odvíjí od tloušťky nanesené vrstvy. Barvy plně krycí a lesklé. Péče a čištění: po zaschnutí barvy odolávají šetrnému mytí. Nenamáčejte a nedávejte do myčky. Aplikace: lahvičkou netřeste. Barvu řádně promíchejte plochým dřívkem. Barvu nanášejte klasicky (netupujte) anebo vylévejte přímo zlahvičky na plochý odmaštěný povrch vsilné vrstvě horizontálně. 
104 Kč / ks
Skladem
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde